+30 698 434 2847 biuro@kretablanka.com
Cena:
250€ dla grup do 4 osób
400€ dla grupy do 7 osób
Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga posiadanie konta

254


Amazonas Park

Zapraszamy na ekskluzywną wycieczkę prywatnym, nowoczesnym mini vanem! W programie wizyta w ogrodzie zoologicznym Amazonas Park oraz zwiedzanie uroczego nadmorskiego miasteczka Agios Nikolaos.

 
Amazonas Park to prywatne zoo położone na północnym wschodzie wyspy Kreta. Główna atrakcja parku to pochodzące z Madagaskaru lemury oraz zwierzęta z Ameryki Południowej, zwłaszcza papugi i małpy. Znajdują się tu również niektóre zwierzęta domowe, takie jak osły i kozy. Jest to wspaniałe i niezapomniane przeżycie dla rodzin i dzieci, które mają możliwość karmienia zwierząt oraz spacerowania z nimi.
 
Park jest otwarty CODZIENNIE w godzinach 10:00-18:00.
 
❗️CZAS KARMIENIA lemurów:
 
11:00, 12:00, 13:00, 14:30, 16:00, 17:15.
 
Największą atrakcją Amazonas Park jest bardzo duża zagroda z małpami i kozami, do której mogą wejść zwiedzający. Jednym z gatunków małp są dobrze znane małpy z Gibraltaru (magoty berberyjskie). Skaczą one na ramiona odwiedzających, a gdy ktoś jest w pobliżu, przeskakują z jednej osoby na drugą.
 
W drugiej części wycieczki udamy sie do uroczego Agios Nikolaos, gdzie będziesz mieć czas wolny na zakupy czy kawę. To urokliwe miasto oferuje liczne sklepy z lokalnymi wyrobami oraz kawiarnie, w których można odpocząć i delektować się pięknym widokiem na jezioro Voulismeni. To idealne miejsce na relaks i poznanie lokalnej kultury w spokojnej atmosferze.

Program:

1. Odbiór z hotelu – Nasz kierowca odbierze Cię z hotelu w dogodnym dla Ciebie czasie.
   
2. Amazonas Park – Odwiedź Rezerwat Przyrody Amazonas Park, gdzie będziesz mógł zbliżyć się do niezwykłych zwierząt takich jak małpy, surykatki, lemury i wiele innych. Dowiesz się o ich środowiskach i działaniach na rzecz ochrony przyrody.
 
3. Agios Nikolaos– Spędź czas w urokliwym miasteczku Agios Nikolaos. Będziesz mieć wolny czas (około 1,5 godzin) na zakupy i kawę przy malowniczym jeziorze Voulismeni, gdzie możesz odpocząć i podziwiać widoki.
 
5. Powrót do hotelu – Po dniu pełnym wrażeń nasz kierowca bezpiecznie odwiezie Cię z powrotem do hotelu.
 
Czas trwania wycieczki:  5-6 godzin 

Cena:

Dla grupy do 4 osób
€ 250
Dla grupy do 7 osób
€400

W cenie

  • Przejazd klimatyzowanym mini vanem
  • Opieka pilota

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów i indywidualnej wyceny